Biutli
2 min.

Doprava a platba

Dopravné a platobné podmienky pre e-shop www.biutli.sk, platné pre územie Slovenskej republiky. 

Spôsob platby Cena
Platobná karta (MasterCard, Visa, Maestro) prostredníctvom platobnej brány www.gopay.com/sk Zdarma
Dobierka 1,-€
Prevodom na účet Zdarma


Pri platbe bankovým prevodom bude Vaša objednávka spracovaná až po pripísaní peňazí na bankový účet.

Platobné informácie:

Názov Banky: Tatra banka a.s. 

IBAN: SK20  1100  0000  0026  2905  8268

BIC: TATRSKBX

Pri platbe prevodom prosím nezabudnite uviesť číslo faktúry ako variabilný symbol, inak môže byť Vaša platba nespárovaná a objednávka ostať nespracovaná.

Pri platbe prevodom na účet so splatnosťou od 7 - 14 dní pre registrovaných veľkoodberateľov platí, že zákazník nesmie vykazovať viac, ako jednu faktúru po splatnosti, respektíve nesmie prekročiť stanovený kredit. Stanoviť výšku kreditu má právo Predávajúci.  

Spôsob doručenia Objednávka do 120€ Objednávka nad 120€
Kuriérska spoločnosť PPL  4,-€  Zdarma
Balíkomat  momentálne neposkytujeme  -

Objednávky prijaté do 09:00 počas pracovných dní štandardne spracujeme v ten istý deň a doručenie je zvyčajne do 24 hodín od odoslania. Objednávky po 09:00 budú spracované do 24 hodín od prijatia objednávky a doručenie bude zvyčajne do 24 hodín od odoslania (v závislosti od podmienok zvolenej doručovacej spoločnosti). 

O priebehu doručenia budú zákazníci informovaní prostredníctvom e-mailu alebo aj prostredníctvom SMS správy. 

Kuriérska spoločnosť môže zákazníkov kontaktovať v záujme zabezpečenia doručenia tovaru.

Predávajúci nie je v omeškaní ak sa dodanie tovaru oneskorilo z dôvodu nepredvídateľných okolností, ktoré vznikli na strane kuriérskej spoločnosti, nezávisle od vôle Predávajúceho, a Kupujúci nenesie za ne žiadnu zodpovednosť, vrátane udalostí vyššej moci (najmä povodne, požiar, vojna, občianske nepokoje, štrajky, úradné opatrenia, ktoré majú za následok obmedzenie činnosti alebo zastavenia práce vo výrobných alebo obchodných prevádzkach predávajúceho, alebo jeho dodávateľov, ako aj iné katastrofy a skutočnosti z vyššej moci neovplyvniteľné Predávajúcim).